Heinz Berger Maschinenfabrik GmbH & Co. KG

CNC ve Robotik taşlama ve parlatma teknolojisi

berger-logo

Heinz Berger Maschinenfabrik, çatal bıçak takımı, el aleti, cerrahi veya ahşap işleme endüstrisi gibi farklı endüstrilerde kullanılan iş parçalarının üretimi için taşlama ve parlatma teknolojisi alanında uzman olarak bilinir.

1957’den beri Heinz Berger Maschinenfabrik taşlama ve parlatma makineleri üretmektedir. Ürün yelpazesi, perdahlama, çapak alma veya bileme gibi makinelerle tamamlanmaktadır. Robotik taşlama ve parlatma sistemleri, mutfak eşyaları, kesici alet ve el aletleri endüstrilerinde kullanılmaktadır. 2004 yılından bu yana Hauschild, geliştirme, üretim ve tasarım alanlarındaki sinerji etkilerinden yararlanarak Berger Gruppe’nin bir parçası olmuştur.

BERGER bu alandaki lider şirketlerden biri olduğu için, CNC veya robotik teknoloji istendiğinde ürettiği makineler özellikle talep görmektedir. 100’den fazla farklı tipte CNC taşlama makinesi ürün yelpazesini oluşturur.

Son on yılda Heinz Berger Maschinenfabrik, tamamlayıcı ürünler içeren beş şirketi bünyesine kattı. Heinz Berger Maschinenfabrik’in operasyonel yönetimi altında altı marka bir şirket grubunda (Berger Grup) konsolide edilmiştir. Berger Grup bu yolla farklı gereksinimler için eksiksiz, yenilikçi çözümlerin hepsini bir kaynaktan sunmaktadır.

 

Ürünler:

  • Tek iş parçaları için taşlama makineleri
  • Robotik taşlama ve parlatma sistemleri
  • Robotik proses teknolojileri  / otomasyon