BERGER GRUP MARKALARI

BERGER GRUP

HEINZ BERGER MASCHINENFABRIK GMBH

80 yılı aşkın süredir BERGER, özellikle kesici alet, el aleti ve diğer ilgili bileşenlerin makine ile imal edilmesi için tasarlanan taşlama ve parlatma makineleri üretmektedir.

CNC teknoloji tabanlı yeni makine tasarımları, bugün 6 servo eksenli, 40 yeni modeli kapsamaktadır.

Robot otomasyonu ve modern ölçüm süreçleri gibi yenilikçi teknolojileri bütünleştirmek, şirketin önceliği olmaya devam etmektedir. Üretim taleplerine dayanarak, 4-7 eksenli robotlu kurulum gerçekleştirilmiştir. İlk olarak taşlama ve parlatma makinelerinin otomasyonunda kullanılan robotlar şimdi parçaları taşlamak ve parlatmak için kullanılmaktadır.  Robot Uygulamaları Merkezinin açılışının sonucu olarak ek süreçler geliştirilmeye devam edilecektir.

Kaliteli uzman kadrosunun en iyi teknik ve mühendislik çözümleri bulma  ve müşterinin istediği özel makine uygulamalarını geliştirmeye verdiği önem ile sürekli gelişim ve tasarımda yenilikler gerçekleşmektedir.

Sonuç olarak, Heinz Berger Maschinenfabrik kesici aletler, el aletleri, makine bıçakları, cerrahi araçlar ve dairesel bıçakların üretiminde küresel bir çözüm ortağı haline gelmiştir ve Cronenberg’deki merkezinden müşteri hizmeti sunmaktadır.
Berger Group bünyesine kattığı yeni şirketlerle dünya çapında 70’den fazla ülkeye makine teslim eden yetkin bir çözüm ortağından fazlası haline gelmiştir.

berger-logo
hauschild-logo1
julius-logo
laschette-logo
nell-logo
werner-peters-logo