Dört K, 20 yıldan uzun bir süredir aynı çatı altında topladığı güçlü ortakları ve müşteri odaklı yaklaşımı ile, kesici alet, el aletleri ve metal sanayiine, hammadde ve makine teminine kadar uzanan geniş bir yelpazede anahtar teslimi çözümler sunar ve stratejik bir ortak gibi hareket eder.
Dört K, müşterilerinin global olarak rekabet içinde olduğu firmaların da kullandığı güncel teknolojilere sahip, ihtiyaçlarına uygun, kalite ve üretim verimliliğini arttıracak ekonomik ve yüksek teknoloji ürünü makine ve hammaddeler ile üretim imkanlarını sağlayacağı gibi mevcut fabrikalara güncel teknolojiyi getirir.

Tüm üretim proseslerini dikkate alır, uzmanlığıyla farklı üretim aşamalarını otomatik üretim birimlerine dönüştürür. Bu süreçte oluşabilecek tüm sorunları ortadan kaldırır. Teknolojik proseslerdeki pratik bilgisi ve uzmanlaşmış KNOW-HOW bilgisiyle sizi destekler, fabrikaların modernizasyonu ve tamamen yeni üretim tesislerinde, çalışan operatörler ve ekibin eğitimiyle ilgili tüm sorumluluğu üstlenir.

FİRMAMIZIN BAŞARISININ TEMELİNİ OLUŞTURAN ANA PRENSİPLERİMİZ;

FARKLI ENDÜSTRİLERE SUNDUĞUMUZ ÜRÜNLER;

Bant Kenar Düzeltme Sistemleri

Dövme El Aletleri

Taşlama Parlatma Sistemleri

Bant Taşlama ve Parlatma Makineleri

Profil İşleme Teknolojileri

Isıl İşlem Teknolojileri

Paslanmaz Çelik Profiller

Robotlu İşletme Merkezleri

TEMSİLCİSİ OLDUĞUMUZ FİRMALAR

berger

HEINZ BERGER MASCHINENFABRIK GMBH

80 yılı aşkın süredir BERGER, özellikle kesici alet, el aleti ve diğer ilgili bileşenlerin makine ile imal edilmesi için tasarlanan taşlama ve parlatma makineleri üretmektedir.

bonpertuis

ACIERIES DE BONPERTUIS

1434 yılında kurulmuş Bonpertuis’in kesici aletler ve diğer ürünler için ürettiği karbon özel paslanmaz titanyum alaşım esaslı çelikler, tartışılmaz kalite özellikleri ile kendi pazarının lideridir.

Curtis Systems GmbH

Curtis, üstün soğutma yağları, metal işleme endüstrisi için entegre çözümlerin global tedarikçisidir.

hartkopf-logo

Hartkopf

Başlangıçta dövme bıçak üretimi yapılırken ardından bahçe makasları üretimi başlamıştır, bu değişim genel mekanik mühendislik parçaları ve el aletlerine kadar uzanmıştır.
Günümüzde Gebr. Hartkopf çeşitli endüstrilerdeki müşterilerine geniş yelpazede ürünler sunar.

Stahl Krebs KG

Ulusal ve uluslararası müşterileri için, yaklaşık 10.000 ton paslanmaz çelikten, ayrıca kalite, yapısal ve takım çeliklerinden oluşan kapsamlı bir stoğa sahiptir. Modern bir servis sağlayıcı olarak, malzeme, uygulama tavsiyelerinin yanı sıra depolama, işleme ve lojistik gibi yenilikçi bir hizmet sunar.

wmu

WMU Wärmebehandlungsanlagen für Industrie und Umwelttechnik GmbH

Paslanmaz profiller alanında geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Bu nedenle müşterilerinin sıra dışı taleplerini karşılayabilir. Çelik fabrikalarıyla olan yakın temastan dolayı müşterilerinin taleplerine göre kompleks profilleri kısa sürede üretilebilir.