Vakum Tip Fırın Kurulumları

Vakum tip fırın kurulumları modern üretim tesislerinde yıllardır kullanılmaktadır. Uygulamalar vakumlu ısıl işlemler ya da vakum lehimli işlemler olduğunda bu tür endüstriyel fırınlar başarıya ulaşmıştır. WMU firmasının ürettiği vakum tip fırın kurulumları, birkaç yıl önce erişilmesi imkansız olan sonuçların günümüzde kolayca elde edildiğini göstermektedir.

wmu-gorseller

Optimum bir soğutma elde etmek için patentli soğutma sistemi tasarlanmıştır. Bu sistem, istenen sertliği elde etmek için, sertleşebilir materyallerin sayısının yanı sıra geniş boyutlu komponentlerin tip veya biçimlerini artırmayı mümkün kılar.

5 bara kadar olan gaz basınç değerlerinde, yüksek bir soğutma gazı ve sistem içinde optimum bir gaz akışı örnek bir soğutmanın elde edilmesine imkan vermektedir.

Çok küçük veya hiç rastlanmayan boyutsal sapmalar, bu iyi denenmiş tekniğin sonucudur. Spesifik fırın komponentlerine yönelik yeni çizimler WMU tarafından geliştirildi. Günlük uygulamalarınızdaki gereksinimlere Cevap vermek için iş parçalarınızı ve proseslerinizi, WMU tarafından sunulan çözümün merkezinde birleştiriyoruz.

vakumtip-firin

WMU üretimi, büyük boyutlu vakumlu pompa istasyonları, havalandırma fanları içeren optimize ısı değiştiricileri, nakledilecek kütle akışlarına göre ayarlanan büyük körleme kapaklı optimize ısıtma odaları ve ayrıca büyük devir daim pompaları vasıtasıyla ısıl gaz konveksiyonunun realizasyonu gibi iyi tasarlanmış sistem unsurlarıyla tamamlanmaktadır.

Kompakt veya hassas şarjların mükemmel ısıtılmasını saglamak için, WMU tüm parçalarının çok kısa bir sürede takılıp çıkarılabildiği bir ısıtma sistemi geliştirmiştir. Isıtma sisteminin belirgin özel geliştirilmiş ölçme ve kontrol sistemidir. Bu sistem, iş parçasına veya ısıtma odasına bir örnek bir ısı iletimi sağlar, böylece istenmeyen ısı gerilimin ortaya çıkması önlenmiş olur.

İyi tasarlanmış bir boru tesisatı ile mükemmel tasarlanmış vakumlu boru sistemleri belirli uygulamalar için en uygun artabilen gaz içeriğini garanti eden vakumu ve kısa taliye zamanını mümkün kılar. Lehimleme uygulamalarının gereklerine özel olarak ayarlanmış WMU vakumlu fırın kurulumları, kurulum operatörüne en uygun üretim şartlarını sunar. Elektrik şalterleri günümüz teknoloji düzeyine göre yapılandırılmakta olup tüm teknik gereklere ve ilgili AB yönergelerine uygundur. Sistemlerimizde uygulanmış donanım ve yazılım vasıtasıyla, tüm şarj devresinin tam bir dokümantasyonu garanti edilir.

vakumtip-firin

Felsefemizi öğrenmeye gelin ve bir WMU fırın kurulumunun avantajlarından haberdar olun.

Sizi, özel malzemenizi veya komponentinizi bizimle birlikte sınamaya davet ediyoruz. İster tek odalı vakumlu fırınları ister tek veya çift yapılı tavlama fırınlarını tercih edin.

WMU vakumlu fırın kurulumları ticari başarınızın temelidir ve öyle de kalacaktır!