Konveyör Bantlı Fırın Kurulumları

Farklı ve karmasık is parçaları, bir müsterinin spesifik uygulamasına uyarlanması gereken operatör dostu bir kurulum gerektirir. Bu sekilde, karlı bir üretim garanti edilebilir ve böylelikle günlük üretim masraflarınızı düsürürsünüz.

Bu faaliyet alanında, WMU pek çok önemli ve üretim esaslı ayrıntılarda konveyör bantlı fırın kurulumlarının çok iyi bilinen tasarımını gelistirmis ve en iyi hale getirmistir. WMU‘nun yüksek teknik bilgileri, farklı endüstrilerdeki müsterilerimize teslim edilen çok sayıda fırın kurulumuyla ve sürekli gelisen know-how’ımızla orantılıdır.

Özellikle, temel kurulum aksamlarına yönelik olarak teknik ..zümlerdeki patentler, gündem belirleyici teknolojik gelismeler; fırın konstrüksiyonu ve proses mühendisligindeki gücümüzün kanıtıdır.

konveyor-bantli-firin003
wmu-gorseller
wmu-gorseller

Faaliyetleriniz sırasında ısıl islem görecek malzeme olarak çelik, bakır, pirinç, alüminyum veya çinkolu özel alasımları kullanabilirsiniz.

Bu alanlarda WMU sahip oldugu Know-How ile sizlere yüksek teknoloji ürünü çözümler sunar.

Madeni para, karmaşık yapılı parçalar yada 70 mm yarı çaplı 9000 mm uzunlukta borular gibi geniş boyutlu iş parçalarına tavlama, lehimleme ve sinterleme gibi ısıl işlemleri uygulayabilirsiniz.

Temizleyici bileşen alanı

Örnegin bu alandaki 2,5 metre uzunlugunda borulardan olusan ve yagdan arındırılmıs iç bölümler temizlenecek ve böylece daha parlak bir yüzey elde edeceksiniz. Bunu yıkamadan da yapabilirsiniz!

Geniş boyutlu ısıtma zonu

Her durumda tasarım ve esneklik, iş parçalarınızı işlerken optimum ısıtma çevrimini mümkün kılar.

Soğutma zonu

Bu alanda “hızlı soğutma” gibi yüksek soğutma oranı, iyileştirilmiş gaz akışı aracılığıyla garanti edilmektedir. WMU tarafından geliştirilen ısıtma ve soğutma alanlarının bu tasarımı özellikle yüksek taşıma bant hızına olanak tanımaktadır. Böylece yüksek akış hızından faydalanacaksınız.

Etkin gaz ikmali

WMU tıpa tekniğini uygulayarak etkin gaz beslemesi elde edilmektedir. Fırının giriş ve çıkış alanları, belirli akış alanları için tek tek ayarlanacak akış direnç bölümleri ile donatılmıştır.Bu uygulama sayesinde gaz tüketiminde %70’e varan tasarruf edilmiştir.