REFERANSLAR

curtis

Apelt, yüksek kaliteyi temsil eder. Havacılık endüstrisinin yanı sıra otomotiv, hidrolik, mühendislik, ölçüm ve kontrol teknolojileri için parçalar üretir.

Moder yüksek performanslı takımlar, güvenilir proses ve düşük maliyetli üretim sağlar. Üretim süreçlerine özel tasarlanmış takımlar Boehlerit müşterilerinin  üretim değerlerini arttırmaya yardımcı olur.

BITO, depolama ve sipariş toplama sistemlerinde yenilikçi ürün politikasından ötürü avrupadaki pazar liderlerinden biridir.

Die Brüstle Mechanik GmbH, modern donanımlı bir aile şirketi olarak elli yılı aşkın süredir bilgi birikimi ile hassas makine parçaları ve bağlantı elemanları üretiminde uzmanlaşmıştır.

BSH Bosch und Siemens Hausgeräte GmbH, Avrupa’daki ev aletlerinin en büyük üreticisi ve dünya çapında sektörün önde gelen şirketlerinden biridir.

CERATIZIT, belirli sektörlerde benzersiz ve sürekli yenilikçi sert malzeme ürünlerinde dünya pazarında liderdir.

Eaton Corporation, enerji tasarruflu çözümler sunan 100 yılı aşkın tecrübeye sahip, farklı alanlara yönlenmiş bir enerji yönetim şirketidir.

EMUGE-FRANKEN, 90 yılı aşkın bir süredir diş açma, ölçme, sıkma ve frezeleme alanlarında en üst teknolojileri sunan bir şirkettir.

Eppinger, 80 yıllık bilgi birikimiyle yeni tip takım tutucuları geliştirerek üretim alanlarında talaş kaldırma optimizasyonunu sağlayan parçalar üretir.

HOMA pompaları öncelikle binalarda ve şantiye alanlarında atık su bertarafı ve yüzey drenajı için kullanılır.

1928’de kuruluşundan bu yana ILW, Rheinhessen ve Rhein-Main bölgesindeki metal işleme sektörü için bir eğitim merkezidir.

Kennametal, yenilikçi özel ve standart aşınmaya dayanıklı çözümler sunarak zor ortamlarda yüksek performansı arayan müşterilere üretkenlik sağlar. Bu kanıtlanmış verimlilik, ileri malzeme bilimi ve uygulama bilgisi vasıtasıyla sağlanmaktadır.

Magna Powertrain, küresel otomotiv endüstrisi için aktarma organları tasarımında, geliştirilmesinde, test edilmesinde ve üretiminde tam kapasiteye sahip birinci sınıf bir tedarikçidir. Komple sistem entegrasyonu sunmak şirketi rakiplerinden ayırır.

MAPAL, günümüzde, en yüksek hassasiyet ve düşük maliyetle özgün işleme çözümleri için dünyadaki en büyük uzman firmadır.

Maschinenbau Leicht: En küçük elemanlar ve ağır iş parçalarında ufak seriler veya komple kurulumlarda dahi her türlü müşteri talebini karşılar.

OCE tarafından geliştirilen, üretilen, teklif edilen, kurulan ve bakıma tabi tutulan tüm yenilikçi ürün ve hizmetler yelpazesini yazıcı, fotokopi makinesi ve tarayıcı, yazılım, hizmetler ve görüntüleme malzemeleri oluşturur.

PWG: Avusturyalı Neuman Alüminyum Grubu’nun iştiraki olan PWG, otomotiv sektöründe farklı sistemlerde kullanılan 200’den fazla aktif cihazı üretmektedir.

Ekonomik, hassas, güvenilir, ve enerji verimliliği yüksek çözümler: Bosch Rexroth’un sunduğu tahrik ve kontrol teknolojileri her boyuttaki makine ve sistemleri hareket ettirir. Global uygulamalardaki tecrübesiyle firma, Mobil Uygulamalar, Makine Uygulamaları ve Mühendislik ve Fabrika Otomasyonu alanlarıda yenilikçi ürünler geliştirir ve özel sistem çözümleri ve hizmetleri sunar. Bosch Rexroth, müşterilerine hidrolik, elektrikli tahrik ve kontrol, dişli teknolojileri ve doğrusal hareket ve montaj teknolojilerini tek kaynaktan sunar.

SCHELL Werkzeuge, torna, freze ve taşlama için kesme çözümlerinin geliştirilmesi ve dağıtımı konusunda uzman bir firmadır.

Schönenberger, 50 yıllık karbür metal makine bıçaklarının tasarımında ve üretiminde lider bir şirkettir.

CHUNK Zerspanungssysteme, 1979 yılında metal işleme endüstrisi için bir takım taşlama servisi olarak kuruldu. Standart takımların, özel takımların, matkapların, ve kopyalama frezelerinin tamir ve imalatını yapmaktadır.

SRAM, profesyonel ve genel kullanıcılar için yenilikçi ve yüksek kaliteli bisiklet bileşenleri geliştirir.

STRUNK, Maschinenbau GmbH Strunk, CNC işleme, kalıp ve mastarlar için, komple çözümler ve özel makine alanlarında tecrübeye sahip bir firmadır.

TIGRA: Dünyanın önde gelen karbür üreticilerinden biri olan TIGRA, en kaliteli karbür, PCD, PcBN ve HSS ürünlerini sunmaktadır.

WALTER: Kendi fikirlerini gerçekleştirmek doğru takımları gerektirir. Torna, freze, delik ve diş açma takımlarını üreten Walter, yalnızca yüksek teknoloji araçlarına sahip değildir, aynı zamanda müşterilerine tasarımdan spesifik uygulamaya kadar danışmanlık yapar, eşlik eder ve sonuç daima verimli ve üretken olur

Carl Zeiss Gurubu optik, hassas mühendislik ve elektronik görselleştirme alanında son derece yenilikçi teknolojilerin lideridir.