REFERANSLAR

bonpertuis-logo2

Alstom, dünyanın en modern güç transformatörleri üretir. Endüstriyel uygulamalara yönelik özel transformatör ve reaktör üretiminde dünya lideri olan Alstom’un tesis, kalite standartları, modern üretim teknikleri ve kapsamlı test laboratuvarları ile ulusal ve uluslararası tüm standartları karşılayan üretimi vardır.

Elektrifikasyon, otomasyon ve dijitalizasyon alanlarına odaklanan Siemens, 200’den fazla ülkede faaliyet gösteriyor. Enerji verimliliği ve kaynak tasarrufu sağlayan teknolojilerin üretiminde dünyanın en büyük markalarından biri olan Siemens, denizüstü rüzgâr türbinlerinde birinci sırayı alırken, enerji üretimine yönelik kombine çevrim gaz türbinlerinde dünya liderlerinden biri olarak faaliyet gösteriyor. Siemens ayrıca, enerji iletimi çözümlerinde de önemli bir tedarikçi ve endüstriyel otomasyon, sürücüler, yazılım ve altyapı çözümlerinde de öncü bir şirket olarak konumlanıyor.

1884 yılında İsviçre Alp’lerinin eteklerindeki Ibach kasabasında, İsviçre Ordusu için kullanışlı ve sağlam bıçak üretmek üzere yola çıkan Victorinox; bugün dünyanın en bilinen markalarından biri olarak yüzyılı aşan geçmişiyle dikkat çekiyor. 128 yıl önce başlayan ve sonra teknoloji ile gelenekseli birleştirerek devam eden bu macera; günümüzde, hayatımızı kolaylaştıran pek çok ürün ile karşımıza çıkıyor.

Fonksiyonel ve eşsiz kalitede ürünler tasarlayıp üreten Victorinox; dünyanın en bilinen ve güven duyulan marka sıralamasında üst sırada yer almaktadır. Çakı, ev ve profesyonel mutfaklar için bıçak, mutfak el aletleri, saat, seyahat ve iş çantaları, parfüm gibi pek çok alanda üretim yapan Victorinox; sizin de hayatınıza girdiğinde vazgeçemeyeceğiniz aksesuarınız olacaktır.

Valeo grubu otomotiv sektörüne yönelik parça, entegre sistem ve modüllerin dizayn, üretim ve satışına odaklı bağımsız bir endüstriyel gruptur. Valeo grubu, dünyanın lider otomotiv tedarikçilerinden biridir. Valeo, toplam 4 iş grubu (powertrain sistemleri, termal sistemler, konfor ve sürüş destek sistemleri ve vizibilite sistemleri) ve valeo servis aftermarket organizasyonu ile müşterilerine global ve inovatif çözümler sunmaktadır.

SEB, sürekli yenilikler, yeni konseptler ve zekice buluşlarla geçen 160 yılı aşkın bir tarihe sahiptir. Başlangıçtan bu yana, günlük hayatı geliştirmek için tasarlanmış yenilikçi ürünler sunar. SEB Group, Tefal, Moulinex gibi markaları bünyesinde bulundurmaktadır.

Otis Elevator Company dünyanın önde gelen asansör, yürüyen merdiven, yürüyen yol, imalat, montaj ve servis firmasıdır. Otis Elevator Company 150 yıldan uzun bir süre sürekliliğini ve güvenilirliğini koruyan bir firmadır.

Forge de Laguiole, Fransız tasarımının sembolüdür, başlangıçtan itibaren Forge de Laguiole, geleneksel know-how’a saygı ile üretim becerilerini geliştirmeye çalışmıştır. Küçük bir bıçak yerel olarak kullanıldıktan sonra, Laguiole bıçağı şimdi bir kült objesi, sanat eseri ve Fransız gastronomisi ile eş anlamlı bir tasarım referansı haline geldi.