Bantlarda çapak alma ve doğrultma

Baskı ve dövme hatlarında çapak takımlara ve silindirlere zarar verir. Çapağı yok etmek için bir bant kenar düzeltme makinesi mevcut hatta entegre edilir. Kenar temizlenir ve bant genişlik toleransları iyileştirilir. Talaşlar farklı talaş toplama sistemlerine aktarılır. UNO serisi, bir baskı hattına bant kenarlarını iki yanda birer takımla işlemek için çapak alma ünitesi olarak entegre edilir.

Bant kenarlarının iyileştirilmesi veya bant kenarlarının ve yüzeylerinin iyileştirilmesi gibi birçok üretim prosesinde bantlar düz ve yassı olmalıdır. COILSET ve dalgalanmanın düzenlenmesi sonraki üretim proseslerinde iyi bir performansı garanti eder.

DRAP serisi doğrultma makinesi bant malzemelerin dikey olarak doğrultulması için tasarlanmıştır. Doğrultma makinesi, dalgalanmayı ve COILSET’teki problemleri ortadan kaldırır.

  • UNO serisi bant işleme makineleri
  • Doğrultma makineleri

FS-CNC Serisi

Uzun bıçaklar için lama taşlama makinesi

Maksimum 4000mm uzunluğa sahip bıçakların taşlanması için dikey hassasiyetli CNC kontrollü taşlama makinesi

fs-cnc-serisi

UNO Serisi

Bant kenar düzeltme makinesi

Bant kenar düzeltme makinesi, bant kenarlarındaki basit kontürlerin işlenmesi yada bant kenarlarındaki çapakların alınması için tasarlanmıştır.

Doğrultma Makineleri

Bantların yatay, dikey doğrultulması ve kalibrasyonu

Bantların yatay, dikey doğrultulması ve kalibrasyonu için makineler. Makineler bant üretim hatlarına entegre edilebilir.