Çözümlerimiz

BERGER GRUP

BERGER’in ürün yelpazesi aşağıdaki alanları kapsamaktadır:

berger-logo

ACIERIES DE BONPERTUIS

bonpertuis-logo2

ACIERIES DE BONPERTUIS

1434 yılında kurulmuş Bonpertuis’in kesici aletler ve diğer ürünler için ürettiği karbon özel paslanmaz titanyum alaşım esaslı çelikler, tartışılmaz kalite özellikleri ile kendi pazarının lideridir. Uluslararası dağıtım ağı ile elli den fazla ülkeye üretiminin %70’ini ihraç eder. Sıcak, soğuk haddeleme ve çekme sistemlerini kullanarak paslanmaz çelik, kareler, dikdörtgenler, oval, konik ve kompleks profilleri üretir.

Acieries de Bonpertuis’nin ürettiği TP – TP1 – T1 – T5MOS – N5MOV – T7MO – N6MOV cinste konik/çubuk çelikler bıçakçılık sektörünün tercih ettiği ürünlerdir. N5MOV – N6MOV Bonpertuis’nin yakın tarihte geliştirdiği yüksek paslanmazlık dayanımı, yüksek sertlik ve mükemmel kesme özelliğine sahip ürün grubu olarak müşterilerimize sunulmuştur.

ÜRÜNLER:

Curtis Systems GmbH

curtis

Curtis Systems GmbH üstün soğutma yağları, metal işleme endüstrisi için entegre çözümlerin global tedarikçisidir.

Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz müşterilerimizin ihtiyaç ve üretim koşullarına çok uygundur. Ciddi bir tedarikçi olarak işleme proseslerini inceleyerek en uygun ürünleri öneririz. Bu tecrübenin sonucu uluslararası komple yağlama sistemlerinin tedarikçisi olmuştur. Saf ürün sağlayıcılarının aksine piyasadaki rekabet avantajını elde etmek için entegre sistemler ve hizmetler sunarız. Optimize edilmiş işleme prosedürleri mükemmel hizmet ömrü Curtis endüstriyel yağlayıcılar, filtreleme teknolojileri, ekipman, bakım teknolojileri ve akış yönetimi servislerinin birleştirilmesinin sonucudur.

ÜRÜNLER:

Codere – Isıl İşlem Teknolojileri

codere-logo
codere-main1

İsviçre’nin Jura eyaleti, Alle’de yer alan Codere şirketi, 1989 yılından bu yana ısıl işlem alanında güvenilir hizmetler ve kapsamlı çözümler sunmaktadır. CODERE‘nin amacı, müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımız için tercih edilen ortak olmaktır. Bunun için güven, saygı ve güvenilirlik içeren işbirlikçi bir iletişim kurulmuştur. Küresel pazardaki hakim konumumuz, sürekli gelişen teknik süreçlerin bir sonucudur. Araştırmaya ve yeni ekipman tasarımına artan yatırım;

  • Tedarik kapsamımızın sürekli iyileştirilmesi için endüstriyel fırın üretiminde metalürji uzmanları ve uzman mühendislerden oluşan ekip
  • Her müşterinin özel talebini dinleme ve karşılayabilme
  • Isıl işlem hatlarının modüler yapısı, üretim ihtiyaçlarının sürekli gelişimine ve eleman/süreç ekleme olanağına izin verir.

ÜRÜNLER:

STAHLKREBS KG

stahlkrebs logo

STAHL KREBS, Solingen’de çatal bıçak üretiminin başlamasıyla birlikte 1882 yılında kuruldu. Başlangıçta makas ve bıçaklar için çelik satmaya odaklanan STAHL KREBS, Bergisches Städtedreieck’de çelik işleme endüstrisinin ihtiyaçlarına daha fazla yöneldi.

Ulusal ve uluslararası müşterileri için, yaklaşık 10.000 ton paslanmaz çelikten, ayrıca kalite, yapısal ve takım çeliklerinden oluşan kapsamlı bir stoğa sahiptir. Martensitik, paslanmaz çeliklerde geniş ölçüler aralığında uzun ve yassı mamuller konusunda uzmanlaşmıştır. Günümüzde ana müşterileri arasında çatal-bıçak endüstrisi, cerrahi alet üreticileri, takım imalatçıları bulunmaktadır.

Modern bir servis sağlayıcı olarak, malzeme, uygulama tavsiyelerinin yanı sıra depolama, işleme ve lojistik gibi yenilikçi bir hizmet sunar.

Tüm iş ortaklarıyla olan yakın işbirliği, tecrübeleri ve motive olmuş çalışanlarının bilgi birikimi, güçlü pazar konumunu güvence altına alır ve müşterileri için belirleyici rekabet avantajları sağlar.

ÜRÜNLER:

stahlkrebs-gorseller